Nově vám můžeme nabídnout upínače Swift Klamp

Swift Klamp nabízí vysokou přesnost a minimální přípravný čas, dovoluje vám efektivně využít možnosti vašeho stroje, mít jeho dveře většinu času zavřené a vyrobit tak co největší množství obrobků za směnu s maximální návratností investic.


Klikněte na tento 3minutový a 46 sekundový odkaz na video

https://www.youtube.com/watch?v=D7WwtE4QWn4&feature=emb_logo

k dispozici je celá řada funkcí Swift Klamp.


Rozhraní HSK, průmyslový standard mezi upínací hlavou a držákem obrobku, je známé pro svou velkou styčnou plochu zajišťující vysokou tuhost a přesnost a v systému Swift Klamp se používá k výraznému zkrácení přípravného času. Držáky obrobků lze vyměnit za pouhých 10 sekund, díky čemuž je tento systém vhodný pro rychlou výrobu přesných dílů.

                         

Kompaktnost

Manuální nebo silové upínače Swift Klamp lze snadno připevnit na jakýkoli stroj, ať už má 3 osy, 3+1 osu, 4 osy doplněné o otočný stůl nebo i na plnohodnotnou 5. osu. Kompaktní velikost upínačů umožňuje jejich umístění na lože obráběcího centra blízko vedle sebe. Je tak možné na obrobcích provádět různé operace nebo obrábět více dílů najednou.


Swift Klamp Workholding examples

Off-line nastavení

Díky 3 různým velikostem rozhraní HSK a široké škále typů držáků obrobku, je snadné najít nejlepší vhodný systém upnutí, které bude vyhovovat jak vašemu obrobku, tak stroji. Za použití několika držáků si lze předem (off-line) připravit libovolné množství dílů pro obrábění s jistotou, že takto připravené díly budou do stroje založeny s maximální přesností a v minimálním čase.

Máte-li vícero strojů, použití HSK rozhraní znamená, že obrobky lze snadno přenášet mezi jednotlivými stroji při zachování nejvyšší přesnosti a nejkratších přípravných časů.


               


Měření obrobku in-line/off-line

Pro kontrolu kvality a zpětnou vazbu pro případnou úpravu programu, mohou být obrobky měřeny za chodu přímo na upínací hlavě ve stroji nebo přeneseny do hlavy souřadnicového měřicího systému pro off-line kontrolu a potvrzení, že obrobek všechny tolerance splňuje.

Vysoká přesnost polohování systému Swift Klamp

                    


Standardizace - první krok směrem k automatizaci

Standardizace pomocí Swift Klamp napříč vaší výrobní buňkou nebo celým výrobním závodem umožňuje vysokou úroveň automatizace za pomoci robotů - zakládání/vyjímání obrobků ze strojů a následné přenášení mezi měřícími nebo čistícími stanicemi před dokončením a konečným vyjmutím obrobku. Kitagawa Europe má širokou škálu produktů pro upínání a manipulaci s obrobky, připravených na plnou automatizaci vaší výroby. VAŠE KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ PRO ŠESTI-STRANNÉ OBRÁBĚNÍ.


                   ​​​​​​​

Potřebujete poradit?
tel.: +420 777 808 944
e-mail: info@vtools.cz

Další sortiment pro strojní výrobu

Nástroje na CNC obrábění

Upínací nářadí

Měřidla

Brusné a řezné nástroje, kartáče Lessmann

Poháněné nástroje

Dílenské nářadí